Ейбар: Ріесго, Капа, Дос Сантос, Раміс, Хункі, Дані Гарсія, Ескаланте, Кеко (Ізет Хайрович, 89), Берхон (Інуі, 85), Борха Бастон (Адріан Гонсалес, 78), Енріч

Запасні: Ірурета, Пантич, Антоніо Луна, Арруабаррена

Валенсія: Доменек, Барраган (Негредо, 76), Мустафі, Абденнур, Орбан, Фуего, Данило (Гайя, 68), Андре Гомеш, Канселье, Де Поль (Пьятті, 46), Алькасер

Запасні: Райан, Везу, Адерлан Сантос, Санті Міна

Попередження: Дос Сантос, Капа, Хункі, Дані Гарсія - Де Поль, Орбан, Мустафі, Фуего

Вилучення: Раміс, 90 + 2 - Орбан, 63

На 66 хвилині Берхон (Ейбар) не реалізував пенальті (воротар)

Почалася гра з хвилі атак від Ейбар. Дуже впевнено діяли підопічні Менділібара на старті поєдинку. Валенсія, в свою чергу, нічого не змогла протиставити такій активності опонента. Перші 10-15 хвилин захисники, відверто кажучи, грали на винос. Що говорити, якщо перший удар левантійці завдали на 37-й хвилині матчу: Андре Гомеш пробивав з-за меж штрафного.

Ейбар продовжував атакувати всю першу половину, особливо провалювався лівий фланг оборони Валенсії. І саме з цього флангу прийшов гол на останній хвилині першого тайму. Капа скористався нерозторопністю захисників Валенсії, заволодів м'ячем і виконав прострільну передачу в штрафну, яку впевнено замкнув Енріч. Абсолютно заслужено Зброярі виграли перший тайм у Валенсії.

Здавалося, що після перерви підопічні Гарі Невілла вийдуть зовсім в іншому настрої і відразу побіжать порівнювати рахунок. Але немає, матч тривав в такому ж ключі. Ейбар високо пресингував, а Валенсія просто не знала, що з цим робити. Раз по раз втрачали м'яч левантійці. А на 63-й хвилині Кажани і зовсім залишилися в меншості, а Ейбар отримав право на пробиття одинадцятиметрового. Справедливості заради варто сказати, що Гонсалес Гонсалес не розібрався в цьому епізоді до кінця, піддавшись тиску гравців Ейбар. На повторі видно, що Дані Гарсія і Орбан зіткнулися головами. Зіткнення і нічого більше. Берхон підійшов до точки і пенальті не реалізував. Доменек в прекрасному стрибку відбив удар, а Борха Бастон, зреагувала на добивання, пробив вище воріт.

Після цього Невілл пішов ва-банк. Замість правого захисника Баррагана на поле вийшов Альваро Негредо. Всі очікували штурму від левантійців, але нічого подібного не було. Дуже грамотно грали сьогодні Зброярі. Однак на 85-й хвилині Валенсії вдалося зрівняти рахунок. Левантійці виконали штрафний з центра поля і після серії рикошетів м'яч влетів у ворота господарів. Зауважимо, що це був перший удар в площину воріт Ейбар. Гол в результаті офіційно був записаний на півзахисника Валенсії Андре Гомеша.

Забитий гол освіжив гравців Валенсії і вони побігли вперед. І у Лос Чес на 92-й хвилині був відмінний шанс перемогти.Алькасера вивели на побачення з голкіпером і, здавалося, нічого не може завадити нападнику зблизитися і нанести удар.Але у Раміса була своя думка з цього приводу. Підкат ззаду виконав захисник і заробив для себе пряму червону картку за фол останньої надії. Сам Алькасер виконав удар зі штрафного, але м'яч пройшов в декількох сантиметрах від штанги.

Як підсумок, бойова нічия Валенсії і Ейбар з драматичним другим таймом.

Ейбар - Валенсія 1-1

Кращий гравець матчу

Жауме Доменек Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Аймен Абденур Лукас Орбан Хаві Фуего Данило Барбоза Андре Гомеш Жоау Канселье Родріго Де Поль Пако Алькасер Пабло П'ятті Хосе Гайя Альваро Негредо Я не дивився матч Мені нема кого виділити